Z-Lite 3046SF15-SN-LED Satin Nickel Quinn 1 Light Semi Flush Mount
by Z-Lite
Original price
  • SKU: 3046SF15-SN-LED
  • Collection: Quinn
  • Category: Semi Flush Mount
  • Dimensions: Length/Extension: 15.0"; Width: 15.0"; Height: 13.25"
  • Finish: Satin Nickel
  • Frame Material: Iron
  • Shade/Glass: White
  • Shade Material: acrylic
  • Bulb Base: LED-Integrated
  • Bulb Wattage: 30W