EiKO JCD130V40WG9/F 130V 50W T4 G9 Base Halogen Replacement Lamp Frosted
by EIKO
EIKO
Light Bulb Name: Eiko JCD130V40WG9/F 00327 Light Bulb
Manufactured by: Eiko Lighting
SKU 00327
Brand Eiko
Volts 130
Watts 40
Base G9
Bulb T4
Filament 4 style
MOL (Max Overall Length) 1.81in/46mm
LCL 1.24in/31.5mm