Halco - A15CL5ANT/827/LED2 - LED A-Shape (A15) Filament Clear (E26) 120V 450L 15Khr Dimm
Original price
$5.80
-
Original price
$5.80
Original price
$5.80
$5.80
-
$5.80
Current price
$5.80
LED A-Shape (A15) Filament Bulb Clear Medium (E26) Base 120V 450 Lumen 15000 hours 82 CRI Dimmable
The look and feel of period-style incandescent through state-of-the-art LED technology- Clear Frosted and Amber Options
- Dimmable unless indicated otherwise
Features
- Clear Frosted and Amber Options
- Dimmable unless indicated otherwise
Product Details
| Product Code | A15CL5ANT/827/LED2 |
| Halco Product ID | 85035 |
| UPC | 807154850358 |
| Category | LED Filament Bulbs |
| Technology | LED |
| Applications | Residential, Commercial, Showroom Education, Healthcare, Hospitality, Retail |
| Color Temperature | 2700K |
| Watts | 5W |
| Lumens | 450 |
| Base | Medium (E26) |
| Dimmable | Yes (0-10V) |
| Finish | Clear |
| Weight (lb) | 0.1 |
| Country of Origin | CN |